Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the polylang domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/pfru/public_html/wp-includes/functions.php on line 6114
PFRU – PARTNERSHIP FUND FOR A RESILIENT

Фонд «Партнерство за сильну Україну»

Надаємо підтримку в ранньому відновленні деокупованих територій: залучаємо громади, зміцнюємо спроможність місцевої влади та інформуємо мешканців на стратегічному рівні про результати, щоб підтримувати довіру до державних установ.
Підтримуємо співпрацю між українським урядом і громадянами на прифронтових територіях, щоб влада вживала заходів для задоволення потреб найбільш постраждалого від війни населення
Об’єднуємо громади і формуємо підвалини соціальної, економічної та політичної трансформації України після війни задля довгострокового миру

ПРО ФПСУ

Фонд «Партнерство за сильну Україну» (ФПСУ) – це спільна донорська програма Уряду України та восьми держав-партнерів, що реалізує проєкти в деокупованих і прифронтових громадах, а також на національному рівні.

Метою ФПСУ є зміцнення стійкості українського уряду в умовах російської агресії та посилення його спроможності надавати критично необхідну допомогу громадам у співпраці з громадянським суспільством, ЗМІ та приватним сектором.

Міжнародні фінансові партнери:

Велика Британія, Естонія, Канада, Нідерланди, Сполучені Штати Америки, Фінляндія, Швейцарія, Швеція.

НАПРЯМИ РОБОТИ

Раннє відновлення

За напрямом «Раннє відновлення» Фонд виявляє та забезпечує потреби у ранньому відновленні нещодавно звільнених територій – залучає громади, зміцнює потенціал місцевих органів влади та інформує жителів про результати, щоб підтримувати довіру до державних установ.

Географія: звільнені та прифронтові території.

Заходи за напрямом «Раннє відновлення»:

ФПСУ допомагає місцевій владі:

• підвищувати безпеку громад, покращувати якість громадських послуг та врядування;
• залучати громадян до планування та прийняття рішень на місцевому рівні;
• залучати місцеві громади і волонтерів до заходів із відновлення;
• показувати історії та приклади стійкості та відновлення для соціальної згуртованості громад.

Приклади заходів:

• Допомагаємо урядовим установам координувати та планувати відновлення адміністративних і освітніх послуг, охорони здоров’я та інших громадських і комунальних послуг, зокрема енергозабезпечення та водопостачання.
• Навчаємо рятувальні й піротехнічні служби ДСНС, забезпечуємо їх передовим обладнанням.
• Допомагаємо місцевій владі облаштовувати бомбосховища, а також надавати психологічну підтримку населенню – аби захистити населення від психологічних і фізичних наслідків російського вторгнення.

Відродження

За напрямом «Відродження» об’єднуємо громади і формуємо підвалини соціальної, економічної та політичної відбудови України після війни задля довгострокового миру.

Географія: Проєкти за напрямом «Відродження» ще на етапі розробки.

Заходи за напрямом «Відродження»:

Співпраця Фонду з громадянським суспільством, владою, приватним сектором, ЗМІ та представниками творчої індустрії спрямована на:

• боротьбу з невидимим впливом війни та гібридною російською тактикою задля популяризації єдиної української ідентичності;
• підтримку біженців, що повернулися в рідні громади;
• запобігання міжгрупових конфліктів і стигм, вшановування різноманіття, формування спільних цінностей для соціальної згуртованості;
• посилення громадянського оптимізму, демократичних цінностей, об’єднання різних громад через культурно-мистецькі заходи.

Приклади заходів:

• Підтримка очільників міністерств у розробці комплексної національної комунікаційної стратегії за принципом «єдиного голосу», навчання на базі найкращих міжнародних практик.

Історії

Три лікарні тепер мають доступ до надійних джерел електроенергії

Три лікарні тепер мають доступ до надійних джерел електроенергії

Завдяки наданим генераторам три лікарні, яких підтримали в межах напряму «Раннє відновлення», тепер мають доступ до надійних джерел електроенергії. Тепер вони можуть надавати цілодобову медичну допомогу населенню за місцем проживання.

Пацієнти Обухівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Обухівської міської ради, Київського обласного онкологічного диспансеру та Київського обласного центру ментального здоров’я безперебійно отримуватимуть життєво необхідну допомогу, важливу підтримку психічного здоров’я та притулок – навіть під час відключення електроенергії. Київський центр тепер має можливість готувати їжу для своїх пацієнтів і персоналу, забезпечувати їх теплом.

П'ять шкіл у Київській та Чернігівській областях змогли відновити освітні послуги в офлайн режимі

П'ять шкіл у Київській та Чернігівській областях змогли відновити освітні послуги в офлайн режимі

П’ять шкіл у Київській та Чернігівській областях змогли відновити освітні послуги офлайн. Діти отримали доступ до якісного навчального процесу та можливість знов спілкуватися з однолітками.

Під час окупації школи слугували притулками, тимчасовим житлом, гуманітарними центрами та адміністративними приміщеннями. Відновлення шкіл посилило відчуття стабільності в громаді.

Фотогалерея

Зв'яжіться з нами

    Зв'яжіться з нами